درباه آکادمی صنایع غذایی قصر شیرین

آکادمی صنایع غذایی قصر شیرین

آکادمی صنایع غذایی قصر شیرین با مربیگری و مدیریت خانم مریم اسدی افتخار دارد به مدت ۱۵ سال انواع دوره های آشپزی را برگزار کند.هنر جویان در این دوره ها فنون کاربردی را فرا گرفته و با تمرین عملی و مشارکت کامل در طول دوره ، به اشکالات کار خود پی میبرند و نکات و ترفند ها را به طور کامل می آموزند .

این موسسه با «سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» در ارتباط بوده و سرفصل ها و استاندارد های تعیین شده را به طور کامل و حتی فرا تر اجرا مینماید. بعد از اتمام دوره ، هنرجویان به این سازمان معرفی میشوند و قادر به دریافت مدرک میباشند . مدرک صادر شده قابل ترجمه و استفاده در تمامی کشور ها میباشد.

دوره های آکادمی صنایع غذایی قصر شیرین عبارتند از : آشپزی (شف) ، غذاهای فوری (فست فود) ، دسر بین الملل ، آشپزی غذا های سنتی، دسر های سنتی ، سالاد ساز اردور ساز، کافی شاپ ( متصدی قهوه سرا) ، نان حجیم و نیمه حجیم ، غذاهای آذربایجانی ، کیک ساز و تر ساز ، شیرینی پز شیرینی های خشک ، کیک کافه قنادی ،آشپز درجه یک ، دکور تخصصی کیک با فوندانت و خامه ، سفره آرایی و میوه آرایی ، فینگر فود ، دوره های با تم مناسبتی ( نوروز، یلدا ، تولد و ….)

همچنین می توانید درخواست های خود را حداقل ۵ روز زود تر اعلام کنید تا شیرینی ، کیک ، فینگر فود ، Cookies ، کاپ کیک و پاپز مطابق طرح و تم مهمانی و مجالستان را داشته باشید.

مدارک و مجوز ها

مدرک ۱
مجوز
گواهی